Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Авторские блоги, Последнее на ВПраве » Блакитно-жовтий колір австралійського хард-рокуstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

ukraina-avstraliaКористуючись нагодою, російськомовний автор цього ресурсу (це я про себе :) вирішив запостити маленьку нотатку мовою нашої багатостраждальної української землі. То вона в законі державна, а взагалі-то наша, народна. Не знаю, як там на Сході країни, а тут на Півдні, в селах народ розмовляє на суржику. Так само як і в Центрі, і на Півночі, і на Заході. Трохи інша мелодика та слова, а так — одне й те саме.

Але це я трохи відволікся від головної теми. Наш ідейний натхненник та співзасновник «ВПраве» вирішив розслабитись та послухати старий добрий класичний рок. Вибір припав на AC/DC та його легендарний хіт «Thunderstruck», тобто «Приголомшений, уражений ударом блискавки». І що ви думаєте? Його таки вразило! Тільки не блискавкою, і не виконанням пісні (хоча воно теж заслуговує на увагу). Він був приголомшений відеокліпом, а точніше його відрізком з 5 по 28 секунду. 

Чому, спитаєте? Краще подивіться самі (відповідь захована у назві цього посту).

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.