Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » Чи фіксується час навчання в ВНЗ в трудову книжку як стаж?



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

40501-1uТрудова книжка є особливим документом, який відображає трудову діяльність працівника, заохочення, догани.

За радянських часів до трудової книжки також вносився запис про навчання у ВУЗі. Чи діє ця норма на сьогодні та як саме?

Основним документом, який регламентує порядок ведення трудових книжок є інструкція про порядок ведення трудових книжок працівників.

І як вбачається у п. 2.16 цього нормативно-правового акту  на підставі наказу начальника наукової установи, при наявності у студента трудової книжки, вноситься запис про вступ до учбового закладу, а також про відрахування із нього чи закінчення його. Слід вказати, що  запис до трудової книжки вноситься лише студентам денної форми навчання, які вже мають трудову книжку.

Однак, як вказує положення тієї ж інструкції, а саме п. 2.18, для студентів, учнів, аспірантів, у яких відсутні трудові книжки, навчальний заклад видає довідки про період навчання, при проходженні виробничої    практики    і    при   виконанні   науково-дослідної госпдоговірної    тематики    і    при    проходженні   стажування підтверджується відповідною довідкою із зазначенням спеціальності, кваліфікації,  посади  та  часу  роботи. І вже потім, при влаштуванні на роботу відділом кадрів, на основі цієї довідки вноситься запис до трудової книжки, а сама довідка буде зберігатися в особистій справі особи, оскільки є документом сурової звітності.

Отже, час який ви навчаєтесь марно не проходить, окрім здобутих знань та навиків ви також забезпечені записом у трудовій книжці.



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2016 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.