Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » Чи платити кредит, якщо банк банкротstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

Як відомо процедура банкротства банків досить довга, не приємна, як для користувачів банку, так і для його дирекції. Однак, нас більше цікавить питання споживче. Як відомо, з дня визнання банку банкротом, починається процес його ліквідації, у зв’язку із чим банком не проводяться жодні банківські операції.

Однак, фактично банк ліквідований, ніяких операцій як готівкових, так і безготівкових не проводить, як же бути, коли вами раніше був отриманий кредит від даного банку, який досі не сплачений? Перше, що спадає на думку : «Немає банку, немає проблеми», але, на скільки така думка вірна я вам зараз розповім.

Отже, з того часу, як банк оголошений банкротом ліквідатор цього банку, який призначається суддею, буде дуже зацікавлений у виплаті усіх боргових зобов’язань перед банком, оскільки усі кошти, які фізичні та юридичні особи винні банку будуть являтися його основним капіталом, за рахунок якого буде проходити погашення заборгованості перед кредиторами.

А враховуючи той факт, що до ліквідатора перейдуть усі документи банку, в яких будуть відображатися фінансові операції, то непогашені кредитні заборгованості перед банком не залишаться осторонь.

І подібні кредитні чи інші зобов’язання все одно потрібно буде сплачувати чи у добровільному порядку чи за рішенням суду.

Однак, можливий такий варіант варіант вирішення подібної ситуації, якщо боргові зобов’язання банкротного банку перекупить інший банк, чи колекторська контора, так зване уступлення права вимоги.

Тож, у вас виникає новий кредитор, якому переходить усі ваші боргові зобов’язання. Це не завжди погано, оскільки із новим кредитором можна домовитися про інші відсотки за користування грошима, чи разом розробити план реструктуризації заборгованості. Тому, як тільки стало відомо про зміну вашого кредитора, не слід зволікати, та чекати  листів від банку, а самому йти і знайомитися.

Однак, як на мене, краще не бути ані кредитором, а ні боржником.

Не слід слухати «всезнаючих друзів» та «ставити хрест» на непогашеному кредиті, а якомога швидше з’ясувати, що до чого.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.