Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » Чи зараховується робота у благодійній організації в стажstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

iНа сьогоднішній день в Україні зареєстровано близько 20 тисяч благодійних організацій, в яких працює щонайменше 1 особа.

Хоча навіть із назви можна зробити висновок про те, що благодійна організаціє не є прибутковою, оскільки пряму заборону подібного нам трактує Закон України «Про благодійну діяльність та благодійні організації».

Однак, за своїм масштабом є досить таки великі організації, які мають цілий штат працівників, зі своїми посадовими обов’язками, на приклад – бухгалтер, який готує та подає звітність про роботу організації, розробляє кошторис проектів та інше.

На своєму житті я ще не зустрічала людей, які б виконували певну роботу безкоштовно. Тож, і благодійники теж не сидять повний робочий день безкоштовно.

Як вказано у ч. 2 ст... 11 закону вказаного вище, на працівників благодійних організацій поширюється законодавство про працю, загальнообов’язкове державне соціальне страхування та соціальне забезпечення. З чого робиться висновок про наступне:

По – перше, у кожного працюючого у благодійній організації повинен бути запис у трудовій книжці про посаду, час та підставу прийняття до установи;

По – друге кожна працююча особа  у організації отримує заробітну платню у відповідності до умов трудового договору чи іншого документу, який регулює подібне;

По – третє на всіх працюючих розповсюджується законодавство про працю, загальнообов’язкове державне соціальне страхування та соціальне забезпечення, інакше кажучи такі працівники мають усі трудові гарантії надані державою;

Цей список можна продовжувати до безкінечності, однак не дивлячись на гучну назву «Благодійна організація» працівники у ній так ж самі як і в інших організаціях, а стаж роботи також буде зараховуватися до загального пенсійного стажу.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.