Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Налоги и право, Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » Для того, щоб підтвердити ділову репутацію необхідно подати до НБУ довідку із податкової style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

YHpVRZNH2NwНеналежне виконання  обов'язків фізичною особою, таких як сплата податків і зборів, є однією із ознак  відсутності бездоганної ділової репутації.

У листі від 21 травня 2014 року № 41-105/24721, Національний банк пояснив,що  для підтвердження ділової репутації  і майнового стану фізичних осіб – резидентів України, а також фізичних осіб – іноземців, при наявності доходів, які були отримані в Україні, які виступають засновниками юридичної особи, бажаючих здійснити банківську діяльність, чи планують придбати або збільшити вагому участь в банку, у відповідності до вимог розділу II Положення про порядок реєстрації і ліцензуванні банків, відкриття відокремлених підрозділів в пакеті документів мають бути представлені, зокрема:

— стан виконання обов'язків як платника податків ( інформація від  органа державної податкової служби) ;

— довідка органу державної податкової служби про подання декларації  про майновий стан і прибутки( податкової декларації)

Інформація має бути представлена у вигляді:

— довідка про подання декларації про майновий стан і прибутки, підтверджена наказом Міністерства прибутків від 11.12.2013 р. № 795;

— довідки про відсутність заборгованості по податках, зборам, платежам, які контролюються органами прибутків і зборів.

У разі збільшення статутного капіталу банку фізичної особи, яка не являється власником істотної участі та вносить кошти до статутного капіталу банку в розмірі одного і більше відсотків статутного капіталу з урахуванням його збільшення відповідно до вимог підпункту «г» пункту 1.3 глави 1 розділу VII Положення подають довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату ПДФО та про відсутність податкових зобов'язань з такого податку).

 Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.