Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез, Семейное право » Документи для розірвання шлюбуstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

1286373224432Нажаль, кількість розлучень в Україні сягає дуже великої кількості. Однак, розірвання шлюбу не є процедурою приємною, та потребує певних зусиль, як фізичних так і моральних. Тому, аби прискорити процес розлучення вам необхідно подати правильні та потрібні документи.

У відповідності до ст... 57- 60 Цивільного процесуального Кодексу України, в який мова йде про докази та доказуваність, вам необхідно довести в суді, що ви дійсно перебуваєте у шлюбі. Тому перш за все, до заяви про розірвання шлюбу вам потрібно додати копія свідоцтва про укладання шлюбу.

Необхідним документом також є ксерокопія вашого паспорту, аби суд міг ідентифікувати особу, із тією, яка зазначено у свідоцтві та із тією, яка бажає розірвати шлюб.

Якщо відданого шлюбу є діти, то необхідно додати копію свідоцтва про народження дитини.

Важливим документом, без якого у вас не приймуть вашу заяву у канцелярії суда- це доказ того, що ви сплатили судовий збір, у відповідності до ст... 4 ЗУ «Про судовий збір».Таким підтвердженням може бути квитанція про сплату, чек чи інший платіжний документ, в якому буде вказані ваші дані, сума сплати судового зору, яка у відповідності до вищезгаданого закону, а саме за розірвання шлюбу, становить 0,2 розміру мінімальної заробітної плати, тобто, станом на сьогоднішній день це сума 243грн. 60 коп.

Також, необхідним додатком до позовної заяви є копії усіх необхідним документів, разом із самою заявою, які необхідні для надання їх відповідачеві – тієї особи, із якою ви бажаєте розірвати шлюб.

Досить часто, в заявах про розірвання шлюбу, просять відразу розподілити спільно нажите майно. В такому випадку, необхідно скласти перелік спільно нажитого майна, зобов’язань, боргів, документально їх підтвердити,у відповідності до глави 5 ЦПК України.

Цей перелік документів не є вичерпним, оскільки процес розлучення є дуже специфічним процесом, та кожна справа особлива по своєму, але стандарт, який вказаний у цій статті є обов’язковим.

Поліна Марченко, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.