Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез, Социальное право, Трудовое право » Документи призначення пенсії у зв’язку із втратою годувальникаstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

yak-oformiti-dopomogu-po-vtrati-goduvalnika-thumb

«Як блиск на небі, як черешневий цвіт... нетривке й дочасне». Таке ось висловлювання застосував М. Коцюбинський, аби якомога краще відобразити що таке життя. І дійсно, не знаєш, де впадеш, а де спочинеш. Дуже часто життя готує неприємні момент, один із яких смерть. Відповідно до ч. 1 ст. 36 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім’ї померлого годувальника, які були на його утриманні, за наявності у годувальника на день смерті страхового стажу, який був би необхідний йому для призначення пенсії по інвалідності, а в разі смерті пенсіонера або осіб, інвалідність яких настала в період проходження строкової військової служби, пенсія по інвалідності призначається особі незалежно від тривалості страхового стажу. При цьому дітям (у тому числі, які народилися до спливу 10 місяців з дня смерті годувальника) пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається незалежно від того, чи були вони на утриманні годувальника. Тож, якщо у вашій родині сталося таке нещастя, та родина, в якій є неповнолітні діти втратила годувальника, в такому випадку діти мають право на отримання пенсії у зв’язку з втратою годувальника.

В такому випадку, із заявою про призначення пенсії вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України у вашому місті чи районі, та надати до нього наступні документи:

— ксерокопію паспорту та його оригінал);

— довідка взята в податковій адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера заявника;

— довідка взята в податковій адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера померлого годувальника;

— свідоцтво про смерть особи та його ксерокопія;

— копія та оригінал трудова книжка померлого особи;

— за наявності військовий квиток та його ксерокопія;

— диплом годувальника та його ксерокопія;

— копію та оригінал свідоцтво про народження дітей;

— довідка про заробітну плату за будь — яких 60 місяців підрід до 01.07.2000 р.;

— довідка з бази даних системи персоніфікованого обліку та інформаційних систем про наявність даних з 01.07.2000 р. по дату смерті годувальника;

— довідка від квартального про склад сім’ї за місцем реєстрації про перебування на утриманні непрацездатних членів сім’ї;

— довідка з місця навчання дітей;

Як вказано у п. 33 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення”, орган, що призначає пенсію, повинен розглянути подані документи та прийняти рішення не пізніше 10 днів після надходження всіх необхідних для призначення пенсії документів.

Поліна Марченко, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.