Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » Допомога на поховання та її розмірstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

images_23Між життям та смертю існує дуже тонка меж. І ти напевне не знаєш коли саме перетнеш її. Від смерті не застрахований ніхто.

Однак, якщо така прикрість сталася і ви втратили близьку людину, мої співчуття вам, однак знайте, що в такому випадку держава не покидає вас, а допоможе фінансово покрити витрати на поховання, в залежності від того, до якої категорії населення належала особа.

Тож, пропоную розглянути, в якому розмірі держава  допомагає в залежності від тих чи інших обставин.

Перше, що слід вказати, що допомога на поховання надається особам, які поховали особу.

При втрати особи, пенсійного віку, у відповідності до ст... 53 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», надається допомога  у розмірі двомісячної пенсії, яку він отримував на момент смерті.

При втраті особи, яка за статусом є учасником бойових дій,  інвалідам війни та особм, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною органами праці та соціального захисту, у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів №1445 надається ще одна допомога у розмірі прожиткового мінімуму на особу, окрім допомоги Пенсійного Фонду.

На поховання особи, яка є чи була військовослужбовцем, виплачується допомога на поховання пенсіонера у розмірі тримісячної пенсії, яку він отримував на момент смерті, але не менше п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати,на що вказує ст... 61 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб.

При смерті  застрахованої особи чи особи, яка перебувала на її утриманні, надається допомога у розмірі, яка буде встановлюватися правлінням Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Однак, така виплата не можу бути меншою за прожитковий мінімуму.

Якщо, особа, яка покинула вас на момент смерті була безробітною, в такому випадку допомога на її  поховання буде надана у розмірі прожиткового мінімуму. Важливо знати, що  допомога на поховання виплачуються, якщо звернення щодо її отримання надійшло не пізніше шести місяців після смерті безробітного.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.