Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » Хто та на яких підставах може бути представником в суді



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

s419x0-news-12292124857Судові тяжби процес не завжди приємний. За звичай досить кропіткий та тривалий. Однак, якщо у людини, яка виступає заявником чи іншою стороною у тому чи іншому провадженні під час судового розгляду справи,  відсутні хоча б мінімальні знання та навики в області юриспруденції, то самостійно представляти свої інтереси буде вкрай важко, оскільки дуже важливо знати коли подати докази, клопотання, заяву чи відвід судді.

Тож, краще скористатися допомогою фахівця у галузі права. Однак, якщо відсутня можливість скористатися такою допомогою, з тих чи інших причин, а вдома сидить син, який навчається на юридичному факультеті, чи вже працює за спеціальністю, або просто сусід, який для себе достатньо добре засвоїв основні норми процесуального права, і добре ознайомлений з нормами права. Чи можливо аби він допоміг у судовій тяганині та був представником?

Відповідь на це питання дає нам ст... 40 Цивільного процесуального Кодексу України. Окрім фахівця в області права, це може бути і інша особа, яка досягла вісімнадцяти років та яка  має цивільну процесуальну дієздатність і має належно посвідчені повноваження на здійснення представництва в суді, довіреність чи інший правовстановлюючий документ.

Ст. 59 Конституції України також нажіляє особу подібним правом:  кожен має право на правову допомогу та кожен є вільним у виборі захисника своїх прав

То, як бачимо, аби бути представником для участі в судовому процесі у якості представника, може бути  особа і не фахівець в області права. Навіть особа, без диплома правовика, головне, аби були знання у цій сфері. Однак, і їх ніхто не перевіряє. Така особа обирається самим довірителем.



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

1 Комментарий

  1. «Навіть особа, без диплома правовика, головне, аби були знання у цій сфері. Така особа обирається самим довірителем.»

    Як правильно офрмляється така особа?

Оставьте ваш комментарий


© 2016 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.