Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез, Финансы и кредит » Купівля квартири в кредит: які документи потрібні і до чого готуватисяstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженное (1)На сучасному етапі розвитку існує ряд причин. які зумовлюють виникнення такого специфічного виду договору як придбання квартири в кредит.

Дивлячись на розвинуті країни Європи та Америки,можна сказати, що купівля житла в кредит є досить звичним явищем і переважна більшість людей вступають у кредитні відносини відразу ж, як тільки у них виникає необхідність придбання чогось, що має значну вартість. а можливість укласти договір з банком на такий тривалий строк як 10 років і більше зовсім не лякає жителів цих країн.

Зараз, у зв’язку із значним подорожчанням нерухомості, виникає необхідність брати кредит у банку. Навіть середнього достатку сім’я не може дозволити придбати собі квартиру через її високу вартість. Таким чином, люди змушені орендувати житло і платити за нього до 60 % свого сукупного сімейного прибутку.

Виникнення широкої мережі банківських кредитів стало досить доцільним, але необхідно добре знати те, з якими ризиками може зустрітись особа, укладаючи договір кредитування з банком.

Кредити для купівлі житла називаються іпотечними, тобто такими, що видаються під заставу нерухомості. Причому досить часто предметом застави виступає не та квартира, яка є у позичальника на момент отримання кредиту, а та, яку він збирається купити за рахунок кредиту. Таким чином у разі невиплати кредиту, банк може погасити його за рахунок саме того житла, на придбання якого особа брала кредит.

Головна умова надання кредиту — гарантія його повернення. Тому в першу чергу кожен банк цікавиться інформацією про клієнта. Коли людина приходить у банк з метою отримання кредиту на купівлю житла, з’ясовується, наскільки вона платоспроможна. Спочатку складається заява на одержання житлового іпотечного кредиту.

При цьому співробітники банку зобов’язані повідомити відвідувача про те, що заповнення заяви саме по собі ще не є гарантією видачі кредиту.

Одержавши інформацію про потенційного клієнта, банк ретельно її вивчає на предмет того, наскільки людині можна довіряти.

При цьому враховуються такі обставини як:

-           вік;

-          робота (позичальник за іпотечним кредитом обов’язково повинен мати постійне місце роботи і стабільний рівень прибутків;

-           банк оцінює перспективи кар’єрного і професійного зросту позичальника. Для цього вивчається його послужний список за останні п’ять років), прибутки (позичальник повинен надати банку інформацію про джерела і розміри отриманих ним прибутків за останні 6 місяців, причому інформація ця повинна бути підтверджена документально — довідками з місця роботи).

Виходячи з одних тільки прибутків, банк кредит теж надавати не буде, тому що частину цих грошей людина змушена витрачати на забезпечення своєї життєдіяльності. Тому перш, ніж видати кредит, банк вивчить фінансові зобов’язання клієнта. У їх число входить розмір комунальних платежів за житло, що купується за рахунок кредиту (адже з моменту придбання квартири позичальникові доведеться за неї платити). Якщо в людини є інша нерухомість, то плата за неї теж враховується. Також до числа зобов’язань включаються суми, що витрачаються на послуги зв’язку, страхові платежі, податки, виплати за іншими кредитами, витрати на відпустку, освіту, медичну страховку позичальника і членів його родини.

Які документи потрібні від особи, яка хоче отримати кредит?

1. Паспорт позичальника (громадянина України).

2. За наявності інших майбутніх співвласників житла – паспорти таких осіб.

3. Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера.

4. Свідоцтво про одруження або свідоцтво про розлучення (за наявності).

5. Довідка з місця роботи з зазначенням суми нарахованого доходу за останні 6 місяців з помісячною розбивкою та /або декларація про доходи, завірена податковою інспекцією.

6. Витяг з трудової книжки позичальника про місце роботи за останні три роки або ксерокопія трудової книжки, засвідчена відділом кадрів (необов'язково).

Які документи потрібні від особи, яка надає кредит?

1. Копія паспорта продавця та інших співвласників житла.

2. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

3. Копія правовстановлюючого документа на житло.

4. Копія дозволу опікунської ради на відчуження житла та свідоцтва про народження дитини, якщо дитина прописана або є співвласником житла.

5. Копія державного акту на право власності на землю, якщо об'єктом продажу є приватний будинок.

6. Копія витягу з Реєстру прав власності на нерухоме майно (довідки-характеристики БТІ або іншого документа згідно з чинним законодавством).

7. Копія технічного паспорта на житло.

8. Копія довідки про прописаних осіб (форма №3) із житлово-експлуатаційної організації (ЖЕО, ЖЕК).

На основі всіх отриманих даних банк оцінює платоспроможність позичальника і визначає максимальний розмір кредиту, що може бути йому наданий. Він розраховується таким чином, щоб сума щомісячного платежу з кредиту не перевищувала 40 відсотків місячного доходу позичальника. В іншому випадку потрібно або збільшувати термін погашення кредиту, або зменшувати суму

У  разі, якщо ви маєте бажання придбати житло у кредит, можете сміливо звертатись до банку або іншої фінансової установи, але для того, аби не потрапити в надміру невигідні умови для себе, звертайтесь відразу до декількох установ, щоб мати більший вибір, і щоб вони могли конкурувати між собою за вашу прихильність.

 Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

купити ліжко з підйомним механізмом в Вінниці http://eco-mebli.net/g9758663-lzhka-pdjomniki . Крісло купити в інтернет-магазині Еко-Меблі .

Похожие записи на ВПраве

1 Комментарий

  1. Миттєві Капітал

    Через поточного стану ринку, більшість людей буде важко отримати дозвіл на незабезпеченого кредиту, бізнес-кредит, особистого кредиту, іпотечного кредиту, авто кредиту, студент кредиту, консолідації боргу кредиту, венчурний капітал і т.д. по основний кредитор. США СВІТ КРЕДИТ має партнерські відносини з мережею кредитних консультантів, які можуть заощадити час шляхом підсумовування настройки, щоб позичати гроші, або давати вам поради по альтернативним варіантам для отримання кредиту. ми надаємо кредити для компаній і приватних осіб за низькою і доступною відсотковою ставкою 4% річних. зв'яжіться з нами сьогодні, щоб ми могли рухатися далі.

    адресу електронної пошти: group.usworldloan@gmail.com

    Skype: group.u.sworldloan

    Контакти: +447053850852

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.