Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » На що звертати увагу при купівлі квартириstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

IHA_20121211_254852Не часто, мабуть, українці купують нерухомість у вигляді помешкань, чи то квартир чи будинків, тому, як на мене, купуючи «квадратні метри» ейфорія просто зашкалює, та ні про що вже не вдається тверезо мислити, окрім того, які краще шпалери поклеїти та де буде чия кімната. Це звісно добре, але часом, такі «окуляри щастя» заважають нам згадати про ті моменти, на які слід звернути уваги, перш ніж офіційно придбати нерухомість.

Звичайно, перед оформленням договору, нотаріус вам розповість про ваші права, здійснить усі необхідні перевірки, стосовно квартири, такі, як наявність правовстановлюючого документу, відсутність прописаних малолітніх дітей та інші. Однак, є й моменти, які не належать до компетенції нотаріуса, та які він вам просто не розкаже. А такі моменти важливі і їх слід врахувати Тож, пропоную із ними ознайомитись.

Як вказала вище, до обов’язків нотаріуса належить перевірити, чи прописані в квартирі малолітні діти. Однак, його зовсім не цікавить наявність інших повнолітніх осіб. Тому, на цей момент маєте звернути увагу саме ви. Тож, поцікавтесь, чи прописаний іще хтось у квартирі чи будинку та для підтвердження того, можна подивитись домову книжку. Оскільки  навіть після переоформлення помешкання, примусово виписати не проханих осіб буде важко.

Слід також перевірити наявність заборгованостей за комунальні та інші послуги, які надавалися колишнім власникам квартири. Оскільки після переоформлення прав на житло, боргові повідомлення, як і обов’язок х погасити, поляже на ваші плечі. Тому, завчасно попередьте власників, нехай візьмуть із обслуговуючих помешкання організацій довідки про відсутність заборгованостей.

І вже після перевірки вказаних вище моментів, ви дійшли згоди та вас усе влаштовує, у вільний час завітайте до сусідів над вашою квартирою, та поруч із нею, познайомтесь. Навіщо? Аби знати чи слід чекати гучної музики, плачу дітей, на нічних концертів. Адже, набагато краще, коли поруч житиме людина похилого віку, від якої шуму не буде, аніж поруч із молодою сім’єю, у яких то дитини не спить до півночі, до гості до ранку шумлять. Достовірної інформації власник вам не надасть, оскільки в його інтересах продати.

На такі речі раджу звертати увагу, перед початком оформлення документів та виплати авансу. Перевірте, та, як кажуть «спіть спокійно».style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

В Автошкола шахты вы действительно научитесь водить .

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.