Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » Пільги на комунальні послуги для багатодітних сімейstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

bagatoditniЧинне українське законодавство гарантує  та надає багатодітним сім’ям низку пільг, аби створити якомога комфортніші умови для зростання та розвитку дітей у таких сім’ях.

Тож, пропоную розглянути деякі із них. Тож, давайте з’ясуємо, що згідно ст. 1 ЗУ «Про охорону дитинства», багатодітна сім’я це чоловік та дружина, які проживають разом, ведуть спільне домашнє господарство, мають спільний сімейний бюджет та разом виховують 3-ох та більше дітей. То того ж законотворець прописав, що це можуть бути діти, від першого шлюбу, одного із подружжя, а також діти, які навчаються у загальноосвітніх,   професійно-технічних  та  вищих навчальних закладах,  — до закінчення навчальнихзакладів,  але не довше ніж до досягнення ними 23 років

Отже, розібравшись із критеріями багатодітної родини, пропоную переглянути, які саме пільги надає держава для таких сімей.

Подібні норми регулює Закон України «Про охорону дитинства», оскільки в першу чергу держава дбає про інтереси дітей. Тож в ст. 13 цього закон є перелік пільг:

1)          знижка 50% від плати за користування житлом, інакше кажучи квартирна плата;

2)          знижка 50% від плати за користування комунальними послугами, а саме: газопостачання, електрифікацію, воду, та інших послуг. Якщо родина проживає у будинку із паровим опалення – пічним, то їм надається знижка у вигляді 50 % відсотків від вартості палива, у тому числі і рідкого.

Поліна Марченко, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.