Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » Порядок оскарження постанови про відмову у відкритті кримінальної справиstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

delo_7-1[281957](265x195)Порушення права людини відбувається всюди і щоденно: в магазині, на роботі, на вулиці. І порушуються як особисті так і не особисті права людини, і захист своїх прав є справою честі.

Захищаючи свої права – ви тим самим уникаєте їх майбутнього порушення. За захистом своїх прав ми спершу звертаємося до правових структур, які вже за складом правопорушення вирішують долю вашої заяви. І якщо ваше звернення містить явні ознаки вчинення злочину проти вас ваша заява буде направлена на розслідування до органу досудового розслідування.

І здавалося б факт вчинення злочину є, ваші права порушені, а чомусь слідчий відмовляє у відкритті кримінального провадження. Руки складати не варто,а потрібно відстояти свої права.

Кримінальним процесуальним Кодексом України передбачено, що п. 1 ч. 1 ст. 303 Кримінального Процесуального Кодексу України, а саме бездіяльність слідчого чи прокурора. Оскаржувати відмову у відкритті кримінального провадження потрібно до суду, а саме оскаржувати нездійснення дій, які слідчий чи прокурор зобов’язанний вчинити у вказані в КПК України строки.

Це можуть бути не вчинені дії щодо перевірки обставин звернення, доказів чи інших дій чи обставин звернення. Подібне звернення до суду потрібно направити в 10-ти денний строк з моменту прийняття рішення рішення про відмову у відкритті кримінального провадження. Якщо рішення про відмову у закритті оформлювалося постановою, то строк подання скарги рахується після отримання копії постанови починаючи із дня її отримання. Така скарга подається до того суду, в межах територіальної юрисдикції якого вчинено кримінальне правопорушення або проводиться досудове розслідування.

Розглядається така скарга на протягом 72 годин з моменту надходження. Право на оскарження рішень, дій, бездіяльності слідчого, прокурора прямо передбачено та гарантоване ст. 55 Конституції України, та ст. 24 КПК України. В самій скарзі слід вказати конкретного слідчого, прокурора, рішення, дії чи бездіяльність якого оскаржується, потрібно зазначити відомості, процесуального положення особи, яка подає скаргу, необхідно вказати чіткі доводи та аргументи, якими ви обґрунтовуєте свою скаргу, а також додати копію усіх документів, пов’язаних із вашою скаргою. І також, необхідно зазначити спосіб відновлення порушеного права. Тож, захищайте свої права, в цьому є сенс.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.