Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » Прибуток неприбуткових організацій. Що оподатковується, а що ніstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

preview1Як вказано у Податковому Кодексі України, неприбуткові підприємства, установи та організації — це такі заклади, основною метою діяльності яких є не одержання прибутку, а провадження благодійної діяльності та меценатства і іншої діяльності, передбаченої законодавством. А свої доходи подібні організації, визначені в пунктах 157.2-157.9 статті 157 вказаного вище Кодексу, не оподатковують, оскільки звільнені від такого обов’язку державою.

Однак, є невичерпна кількість випадків, коли неприбуткові організації отримують прибуток, інший, ніж той, що передбачений у статтях Податкового законодавства. В такому випадку, неприбуткова організація зобов’язана сплатити податок на прибуток, який визначається як сума доходів, отриманих з інших джерел, зменшена на суму витрат, пов’язаних з утриманням таких доходів.  В такому випадку сума амортизаційних відрахувань враховується не буде.

Однак, право на подібну дію мають право тільки ті неприбуткові організації, які внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Слід вказати, що у відповідності  до п. 157.11 Податкового Кодексу України , якщо доходи неприбуткової організації, отримані протягом 2013 року з джерел, визначених п.157.5 Податкового Кодексу України, на кінець першого кварталу 2014 року перевищують 25% загальних доходів, отриманих протягом такого звітного (податкового) року, така неприбуткова організація не зобов’язана сплачувати податок із нерозподіленої суми прибутку до суми такого перевищення за підсумками I кварталу 2014 року.

Однак, якщо неприбуткова організація нехтує вимогами закону, тим самим порушуючи  його, в такому випадку контролюючі органи мають право  виключити організацію із реєстру неприбуткових, що тягне за собою низку наслідків.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

Автошкола шахты - гарантия сдачи на права .

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.