Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез, Социальное право, Трудовое право » Прядок отримання пенсії по інвалідностіstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

инваКожна людина протягом усього життя на професійній ниві сплачує податок до Пенсійного фонду України, задля забезпечення себе пенсією.

Однак, життя дуже не передбачуване, та часом трапляється так, що вихід на пенсію настає куди раніше, аніж ви того очікували. Однією із причин виходу на пенсію є набута в процесі роботи інвалідність чи по хворобі або іншим обставинам, які не залежать від трудового процесу.

Як трактує Закон України «Про пенсійне забезпечення», а саме ст.23, що  такий вид пенсії призначається не залежно від обставин, в наслідок яких  настала інвалідність. Тобто, набута вами інвалідність отримана в результаті робочого процесу чи в незалежно від нього ви маєте право скористатися таким правом.

Тож, аби отримувати пенсію у звязку з інвалідністю, у відповідності до о Порядку подання та оформлення документів для призначення пенсії та до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»до управління Пенсійного фонду України вашої територіальної одиниці необхідно подати наступні дрокументи:

— заява про призначення пенсії у зв’язку з інвалідністю;

— оригінал паспорту та його ксерокопія;

— довідка про присвоєння ідентифікаційного номера або документ про його відсутність;

— трудова книжка та її копія ;

— військовий квиток та його ксерокопія;

— диплом та його ксерокопія;

— довідка про заробітну плату за будь — яких 60 місяців підрід до 01.07.2000 р.;

— довідка з бази даних системи персоніфікованого обліку та інформаційних систем про наявність даних з 01.07.2000 р. по дату звернення за призначенням пенсії;

— довідка медико – соціальної експертної комісії (МСЕК), встановленого зразка;

— довідка органів державної податкової служби про те, що особа не перебуває на обліку у даному органі державної податкової служби як фізична особа – підприємець;

Звісно, перелік документів для отримання пенсії є стандартним, однак, для отримання саме цього виду пенсійного забезпеченні, документом,  який є найбільш важливим – це довідка про медико – соціальної експертної комісії, в якій вказується причина вашої інвалідності, група по інвалідності, в залежності від якої вам буде нарахована та чи інша пенсія.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.