Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » Що робити та куди звертатися, якщо погрожуютьstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

iНа сьогоднішній день ні для кого не є таємницею метод вирішення тих чи інших ситуацій шляхом погрози фізичною розправою. Однак, чи багато хто замислювався, що інколи, за такими погрозами може критися майбутній злочин.

Інколи погрози звучать, як спосіб просто захистити себе, але і бувають випадки, коли погроза є реальною підставою побоюватися за себе, чи здоровя своїх близьких. Що робити у такому випадку та куди звертатися?

На це питання тактовну та повну відповідь надає нам ст... 126 Кримінального Кодексу України, в якій прописані, що подібні залякування чи погрози карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до двох років. Проте слід зазначити наступне, що правоохоронних органів, із відповідною заявою слід звертатися, коли подібна загроза є реальною, а не чиїмось жартом, який ви прийняли за реальність. Подібними заявами правозахисні органи займатися не будуть. А от якщо ж вам реально погрожували, на приклад, із ножем у руках, чи пістолетом, чи іншим методом, який спричинив у вас душевні хвилювання, не спокій, тривогу, і ви дійсно знаєте, що це не просто погроза – в такому випадку звертайтесь із заявою до найближчого відділку міліції, та ретельно опишіть усі обставини справи, вказуючи особу, яка вам погрожую, форму погрози, можливі наслідки. Дуже добре буде, якщо ви вкажете і свідків, які б змогли підтвердити ваші слова, адже слово ваше проти слова вашого недруга, нічого не значить, і в більшості випадків, такі справи просто закривають за відсутністю доказів. Однак, якщо свідків немає, ви можете все зафіксувати на відео зйомку не телефоні, чи той же диктофонний запис, який також буде підтвердженням ваших слів. Слід додати, що погроза може бути не тільки в усній формі, як це за звичай відбувається, але і у письмовому вигляді, навіть у формі жесту.

Тож, якщо ви у цій статті впізнали щось схоже зі своєю ситуацією не зволікайте, зберіть якомога більше доказів, та пишіть заяво до органів міліції із проханням якомога швидше прийняти міри стосовно вашої заяви, адже підстави побоюватися є реальними.

Поліна Марченко, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.