Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » Що таке профспілка, її основні цілі, та членство у нійstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

proftolpaСлід вказати, що діяльність профспілок регулює Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», тож, перше, що слід знати, що профспілка, як її в народі називають – це добровільне об’єднання працівників пов’язаних спільною працею в межах одного підприємства, які є неприбутковою організацією, що міститься в ст... 1 вказаного закону. Основною ціллю цих організацій є захист  трудових,  соціально-економічних прав та інтересів  членів  профспілки.

Стати учасником профспілки можуть усі бажаючі які  працюють  на підприємстві,  в  установі  або  організації  незалежно  від  форм власності   і   видів   господарювання,   у  фізичної  особи,  яка використовує найману працю,  особи,  які забезпечують себе роботою самостійно, особи, які навчаються в навчальному закладі. Та слід вказати, що право на вступ у профспілку є абсолютно добровільним та ніхто не може бути змушений вступити у неї чи війти з організації. Тож, якщо особа бажає стати членом профспілки у межах свого місця роботи, їй слід просо подати заяву у письмовому вигляді про вступ до неї, і вже на основі цієї заяви ви вже приймаєтесь до організації.

Як зазначалося вище, основною метою створення таких організацій на виробництві є захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів  членів  профспілки. Щодо більш детального окреслення їх прав та цілей, слід звернутися до ст... 19-36 Закону, який дає величезний перелік прав таких організацій, які мають покращувати умови праці робітників, брати участь у розробці та підписанні колективного договору, житлових прав трудящихся, охорони здоров’я, дотримання безпечних та не шкідливих умов праці, мають право участі у вирішенні трудових спорів та багато чого іншого. Одним словом – основною метою є покращення умов праці робітників абсолютно у всіх сферах, починаючи із фізичної і закінчуючи духовною.

А найголовніше, це те, що членом такої організації не може бути керівництво чи дирекція, тож у  самостійності, не упередженості рішень та пропозицій профспілкової організації можна бути впевненим, адже такі організації створюються для робітників, а не проти них.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.