Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » Статус електронних касаційних скарг пояснений судомstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

big_3001_ebirosagЗа вимогами КАС, касаційну скаргу необхідно подавати  в письмовій формі та з підписом особи, яка її подає, або її представником, який додає оформлений належним чином документ про свої повноваження.

«ЗіБ» з посиланням на прес-службу ВАСУ, подає пояснення щодо вірного оформлення  касаційних скарг, для надсилання електронною поштою, на сайті Суду.

Письмове звернення до суду в якому міститься вимога зацікавленої особи про захист свого права або законного інтересу, що підлягає розгляду та вирішенню в установленому законом порядку є засобом судового захисту прав, свобод та інтересів особи.

Вимоги до позовної заяви, апеляційної та касаційної скарги встановлюються процесуальним законодавством. Касаційна скарга подається в письмовій формі, згідно з частиною першою статті 123 КАС України. Згідно з частиною четвертою статті 123 КАС України, касаційна скарга підписується особою, яка її подає, або її представником, який додає оформлений належним чином документ про свої повноваження.

Розгляд анонімних позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг чинним законодавством не допускається, тому положення КАСУ вимагають наявності власноручного підпису.

Необхідно дотримуватися вимог для належного оформлення такого звернення із дотриманням форми та змісту відповідного документа, які встановлюються КАС України. В іншому випадку буде  невірно визначений вид поданого процесуального документа. Все ж у разі недотримання вимог КАС України щодо форми та змісту подання суд повідомляє про це заявника та надає йому термін для усунення недоліків. Якщо ж не будуть виконані вимоги суду у визначений термін, то заявнику будуть повернені документи.

Згідно статті 5 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», інформація, що передається через електронну пошту – це не письмове звернення, а є документом із фіксованою інформацією електронних даних. Це різні поняття.

Вищий адміністративний суду України наголошує на тому, що адміністративно-процесуальна діяльність суду визначена чинним законодавством України.

 Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.