Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Налоги и право, Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » В якому порядку посадові особи мають проставляти свої підписи у податковій звітності?



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

imagesПодаткова пояснила правильність підписання податкових звітностей за відсутності посади бухгалтера

Завдяки спеціалізованому програмному забезпеченню, платник податків може створити податковий документ в електронному вигляді відповідно до затвердженого формату (стандарту)

Після того як платник податків підготує податковий документ в електронному вигляді, на нього накладаються електронні цифрові підписи (далі — ЕЦП) посадових осіб платника податків. Це відбувається  у такому порядку:

— Перший — ЕЦП головного бухгалтера (бухгалтера),
— Другий — ЕЦП керівника,
— Третій — ЕЦП, що є аналогом відбитка печатки платника податків.

За відсутності посади бухгалтера у платника податків  електронні цифрові підписи посадових осіб платника податків накладаються у такому порядку:
— Перший — ЕЦП керівника,
— Другий — ЕЦП, що є аналогом відбитка печатки платника податків.

Платником податків фізичною особою, яка є  суб'єктом підприємницької діяльності,  електронні цифрові підписи накладаються у такому порядку:
— Перший — ЕЦП платника податків-фізичної особи,
— Другий — ЕЦП, що є аналогом відбитка печатки платника податків (за наявності).

Відповідна норма визначена пп.7.1 п.7 р. III Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.08 № 233.

 Марина Листопадська, ВПраве



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2016 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.