Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » В якому випадку призовник може отримати відстрочку від армії?



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

383945040Існує ряд причин згідно яких призовникові надається відстрочка від призову. Одна із них це догляд за родичами.

У відповідності до ст. 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу », а саме у його 2 частині, вказано, що відстрочка  від  призову  на  строкову військову службу за сімейними обставинами за їх бажанням  надається  призовникам,  які мають:
непрацездатних батька і матір чи одинокого непрацездатного  батька (одиноку непрацездатну матір) або непрацездатних осіб,  під опікою,  піклуванням чи на утриманні яких перебував призовник, або  осіб,  над якими призовник здійснює опіку чи піклування, якщо вони  не мають інших працездатних осіб — громадян України,  зобов'язаних відповідно  до  законодавства  їх   утримувати. Непрацездатність зазначених осіб визначається в  порядку,  встановленому законодавством;

Отже, якщо ви є піклувальником чи опікуном, чи на вашому утриманні знаходяться вищевказані особи, вам в першу чергу потрібно буде документально підтвердити цей факт рішенням суду, яким ви встановлені опікуном чи піклувальником, довідкою про склад родини, чи будь-яким іншим документом, в якому  буде зазначено, що на вашому утриманні знаходяться ті чи інші непрацездатні особи. Окрім того, потрібно буде надати довідку МСЕК, в якій буде прописано, що особа є дійсно непрацездатною. Однак, це може бути і інший офіційний документ.

Поліна Марченко, ВПраве



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2016 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.