Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » Відповідальність за наклепstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

imgНаклеп – це завідомо неправдиві вигадки, що ганьблять честь та гідність особу, на чию адресу вони прозвучали. Свого роду це є оцінкою тебе, як особистості. Однак така оцінка, інколи звучить як образа, тож, якщо на вашу адресу прозвучала подібна оцінка, яка не відповідає дійсності та є вигадкою, не зволікайте, а захистіть себе та покарайте «язикату Хвеську».

Конституцією країни у ст... 32 передбачає, що кожному гарантується судовий захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе. Де в в тій же статті вказано, що особа, щодо якої було зведено наклеп, що порушує її особисті права, порушує її честь та гідність має  право на відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої збиранням, зберіганням, використанням та поширенням такої недостовірної інформації.

До того, ж Цивільним Кодексом України у ст... 297 передбачено, що честь та гідність фізичної особи є недоторканими, та у разі їх порушення особа, чиї права були порушені, має повне право звернутися до суду із позовом про захист її гідності та честі.

Тож, як бачимо, чинним законодавством передбачено відповідальність за наклеп. Що свого роду є порушенням честі та гідності особи.

Тому, якщо подібне сталося, збирайте докази, залучайте свідків, фіксуйте подібне зверненням до міліції та готуйте позов до суду.

Однак, не плутайте подібну юридичну відповідальність із тією, що передбачена законами «16 січня», які вже давно повідміняли та не діють.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.