Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » Відповідальність за шкоду завдану обманом чи зловживанням довірюstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

moshennikОбманом та шахрайством в теперішній час нікого не здивуєш, це явище є буденним. Однак, що робити, якщо обманним шляхом чи зловживаючи вашої довірою, ви понесли значні збитки.

 Тож, якщо через ти чи інші обставини, ви стали жертвою  обману чи зловживання вашою довірою, не потрібно втрачати надію, адже законодавець передбачив такі випадки у законодавстві та відніс таку категорію справ до кримінальних. Тому, особа, чи група осіб, які вчинили щодо вас протиправні дії, які порушують ваші права, понесе за свої дії кримінальну відповідальність у відповідності до ст... 192 Кримінального Кодексу України.

Якщо більш детально розглянути саме вид покарання, то він матиме 2 ступені покарання. Однак, слід зазначити, що саме такий вид злочину не повинен містити ознаки шахрайства, оскільки в такому випадку, це буде зовсім інший вид правопорушення, як і інший вид покарання.

Тож, якщо Вам була заподіяна значна майнова, що мається на увазі, якщо вона у п'ятдесят і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян,  шкода шляхом обману або зловживання довірою, покаранням винній в цьому особі слугуватиме  покарання штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.

Однак, якщо ті ж  самі діяння, вчинені за попередньою змовою групою осіб, або такі, що заподіяли майнову шкоду у великих розмірах, тобто у таких, що у сто і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян,  караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.

Тож, як бачимо, безнаказаність за цією категорією справ відсутня, і кожен злочинець понесе покарання згідно чинного законодавства України.

Поліна Марченко, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.