Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез, Семейное право » Як розлучитися із засудженою особою?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

razvod-iniciirovannyj-samim-zakljuchennymПорядок укладання шлюбу, як і порядок його розірвання регулюється Сімейним Кодексом України. Однак, на практиці зустрічаються питання розірвання шлюбу із людиною позбавленою волі, тобто ув’язненою.

Раніше, такі шлюбні вузи, коли одна із осіб засуджена, можливо було через органи РАЦСу, за заявою одного із подружжя.

Однак, цю норму закону було виключено, тому на сьогоднішній день, при бажанні розвестися із людиною, яка знаходиться в місцях позбавлення волі не так уже і важко. Така процедура буде відбуватися в судовому порядку.

Ст... 110 СК України говорить, що позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя. Тобто. Той із подружжя, хто бажає розлучення, може самостійно подати заяву про розлучення до суду, навіть  ув’язнена людина також.

В позовній заяві, у відповідності до ст... 112 СК України повинно містить роз’яснення, що допоможе  суду постановити рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Обов’язково один примірник позову та копії додатків повинні бути направлені відповідачі – другому члену подружжя, який знаходиться у в’язниці. На конверті указуйте адресу колонії, де перебуває відповідач. Йому ж у відповідності до  ч. 2 ст. 128 ЦПК України, надано право  заперечувати проти позову, посилаючись на незаконність вимог позивача, їх необґрунтованість, відсутність у позивача права на звернення до суду або наявність перешкод для відкриття провадження у справі. Однак, відповідач може й підтримати ваш позов, та погодитися із розлученням.

За звичай, відповідач на суд не з’являється, оскільки не має можливості, через перебування у місцях позбавлення волі. Однак, свої права та інтереси може захищати через свого представника, адвоката чи іншу особу, яка матиме повноваження для представленні інтересів у судді.

Сам шлюб буде вважатися припинення у день набрання чинності рішення суду про розірвання шлюбу, як значиться у ч. 2 ст. 144 СК України.

Поліна Марченко, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

пеньковый канат .

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.