Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Жилищное право, Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » Які документи потрібні для продажу квартириstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

kup-prodПродаж нерухомості, у вигляді житлового приміщення — квартири чи будинку, процедура досить кропітка. Адже, аби правильно продати квартиру, з  дотриманням норм чинного законодавства України, вам необхідно зібрати спочатку ряд документів та довідок, аби в подальшому така операція не потягла за собою судових тяжби.

Тож, якщо ви є власником квартири і бажаєте її продати, то для початку зберіть наступні документи.

Найперший документ, який необхідний аби продати квартиру, це правовстановлюючий документ на неї. Це може бути договір купівлі-продажу,договір міни, свідоцтво про право на спадок та багато інших приладів, які дають можливість установити, на які підставі ви стали її власником.

 Також, невід’ємною частиною, яка повинна бути на руках у власника квартири – це технічний паспорт на житлову нерухомість.

Господареві,який продає квартиру необхідно буде зібрати довідки про відсутність заборгованостей по оплаті послуг, які надавалися цій квартирі. Аби потім не виникло неприємних моментів після належного оформлення паперів у нотаріуса. Однак, якщо такі заборгованості є, і сама квартира чи будинок продається із боргами, цей пункт необхідно вказати у самому договору купівлі-продажу.

Необхідним для оформлення договору є паспорт власника квартири та ідентифікаційний код. До того ж необхідно буде зробити експертну нормативно-грошову оцінку квартири.

 А вже  самим нотаріусом буде надана довідка про відсутність арешту на житло.

Такий перелік документів є стандартним, однак, притих чи інших ситуаціях цей перелік може бути доповнено, в залежності від обставин продажу, кількості продавців та інших обставин.

Поліна Марченко, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.