Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » Які потрібні документи для об’єднання 2-х квартир в однуstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

1381916159_obedinenie-kvartir«Красиво жить не запретишь», саме так хочу розпочати свою статтю, перш ніж перейти до основного матеріалу. Саме так, оскільки процедура обєднання двох квартир в одну займає не тільки дуже багато часу, але і тягне за собою значні затрати. Однак, якщо така необхідність є, та й фінанси дозволять зробити таке перепланування тож слухайте, які документальні кроки цьому передують.

В не залежності від того, як ви бажаєте об’єднати квартири, чи то горизонтально чи вертикально, і в першому і в другому випадку необхідно отримати дозвіл на те від міської ради. Однак, так легко того дозволу вони не дають, особливо, якщо планується об’єднання квартир по вертикалі.

Для отримання того документу вам, необхідно зібрати пакет документів, який, до речі, ви також будете надавати і в інші організації, такі, як: санстанцію, пожежну та газову службу, житлову інспекцію та інші. Тож, документи, які необхідно зібрати:  найперше, це технічні паспорта на обидві квартири, разом із поверхового плану БТІ, необхідно взяти виписку із будинкової книги, зробити копії рахунків квартир, надати для огляду оригінал правовстановлюючих документів на квартири, та надати їх копії, а також у письмовому вигляді згоду власників квартир на об’єднання, якщо це звісно, не одна й таж особа. Цей пакет документів вам необхідний для розробки проекту перепланування та отримання висновку про технічну можливість такого перепланування.

Також, необхідно отримати висновок санстанції, пожежної, газової інспекції, органу місцевого самоврядування, житлової інспекції,  про можливість перепланування, тобто це свого роду йде погодження із вказаними організаціями.

І вже коли усі необхідні дозволи та проекти будуть у вас на руках можете починати грандіозну перебудову.

Для свого спокою, перед початком робіт, до пакету документу додайте у письмовому вигляді згоду сусідів, свого роду це формальність, але для особистого спокою цей папірець необхідний.

І вже коли процедура об’єднання квартир закінчена, організація, яка займалася будівництвом, надасть вам акт прийому-передачі по якому ви отримуєте в БТІ новій технічний паспорт на квартиру. Після чого реєструйте право власності та насолоджуйтесь новими апартаментами.style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.