Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » Що робити якщо міліція підкинула вам забороненні речовини чи зброю?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

1403172086Досить часто не бажання працювати або просто підвищити рейтинг розслідуваності злочинів наші правоохоронні органи самі роблять собі такі справи, наприклад, підкидаючи наркотичні засоби, зброю чи інші протизаконні речі.

Тож, якщо ви вже і стали заручником такої ситуації, притримуйтесь наступних правил, аби на вас не повісили злочинів, яких ви не вчиняли.

Перш за все, потрібно залучити якомога більше свідків,  які у подальшому зможуть підтвердити те, що бачили. Навіть якщо вас обшукують у кабінеті — вимагайте свідків, що передбачено законодавством.

При самій процедурі обшуку , вам можуть запропонувати вивернути усі свої кишені, де вже, можливо, лежить чи то якийсь наркотик, чи зброя чи подібне тому. В такому разі не погоджуйтесь, і запропонуйте їм самим вивернути. Бо якщо вже у вашій кишені щось і лежить, то точно без ваших відбитків. І лізти в кишені, аби залишити свої «пальчики» на доказі не потрібно.

Під час обшуку пам’ятайте, що під час обшуку, вас не мають права допитувати,  без вашої згоди, в іншому випадку така дія  згідно чинного законодавства повинна відбуватися у слідчого, у слідчому ізоляторі, офіційно надіславши вам виклик за 3 дні до часу допиту.

Обов’язково запам’ятайте, або ще краще, запишіть тих службових осіб, які проводили обшук, а саме їх повні ініціали, номер посвідчення. Ця інформація вам знадобиться для того, аби встановити осіб, які і підкинули вам протизаконні речі.

Намагайтесь усе записати на мобільний телефон у відео режимі, але і просто диктофонна запис розмови також стане вам у нагоді.

Ви маєте право ознайомитися із протоколом обшуку, і внести до нього свої записи, тому, не нехтуйте цим правом, і обов’язково пишіть свою точку зору стосовно обставин, викладених у ньому.

За частую свідки, понятті, у правоохоронних органів «свої», тому, якщо вам здалося що поняті співпрацюють з органами, кажучи інформацію, яка їм на руку, та таку, що є неправдивою, ви маєте право вимагати їх заміни.

Вилучені речовини повинні бути акуратно упаковані в спеціальні пакети. Горло пакета має бути щільно зав’язане міцною ниткою на декілька вузлів, які повинні бути опечатані і скріплені бирками з підписами. Зовні упаковка повинна бути опечатана і скріплений підписами таким чином, щоб виключити несанкціонований доступ до впакованої речовини і зробити неможливою її підміну або зміну маси і складу.

І головне, що скажу, вимагайте експертизу, якщо із вас намагаються зробити винного. Це ваше невід’ємне право.  Адже, одним із видів вашої непричетності до такого правопорушення є те, що на предметах та вашому тілі, руках, пальцях, нігтях т інших частин тіла, відсутні відбитки та інші сліди. Такий вид експертизи, як змив із долонь, пальців, зрізи із нігтів краще робити у присутності свого адвоката, використовуючи при цьому допоміжні медичні засоби – вату, бинти.

Звичайні, легенькі правила, які допоможуть вам уникнути від покарання, яке на вас намагаються  повісити.

Головне правило, не панікуйте, та зберігайте спокій, аби як слід  розібратися в ситуації.

Поліна Марченко, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.