Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Наследство, Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез » З'явилася пропозиція скасувати оподаткування і оцінку об’єктів спадщиниstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

ddВРУ прийняла законопроект, згідно якого пропонується скасувати оподаткування та здійснення грошової оцінки об'єктів спадщини, одержаних першою та другою чергою споріднення з спадкодавцем.

Законопроект № 4281 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування спадщини)», 244 нардепів підтримали відразу ж після ухвалення Закону про оформлення спадщини (проект № 0985).

Проектом встановлено, що за нульовою ставкою оподатковуються об’єкти спадщини, що успадковується членами сім'ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення.

Оподатковується вартість будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцями, які не є членами сім'ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення – ця ставка визначена п. 167.2 ст.167 ПК (5 % від бази оподаткування)

Згідно розділу для оподаткування спадщини, кошти, майно, майнові чи немайнові права, вартість робіт, послуг, подаровані платнику податку, оподатковуються згідно з правилами.

Вартість подарунків, які одержані обдарованим першого ступеня споріднення з дарувателем — резидентом, оподатковується за нульовою ставкою, а вартість подарунків, одержаних від дарувателя – резидента особами, які не відносяться до першого ступеня споріднення з таким дарувателем, оподатковується за ставкою, визначеною в п. 167.2 ст.167 цього Кодексу.

Якщо отримано будь-які об’єкти спадщини спадкоємцями, які відносяться до першого та другого ступенів споріднення з спадкодавцем, оціночна вартість таких об’єктів з метою оподаткування не визначається.

В основному отримання доходів у вигляді об’єктів спадщини/подарунків об’єктом оподаткування є оціночна вартість таких об’єктів спадщини/подарунку, визначена згідно з законом.

 Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.