Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез, Социальное право » Чи законно здавати гроші «на потреби школи»?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

top-photoТільки но розпочався навчальний рік,  як дитина приходить до додому і доводить до відома батьків, що потрібно здати на ремонт школи, класу, на потреби тієї ж школи та класу, а також іще цілу низку затрат: книжки, квіти, швабри та інше.

І от сидячи вдома, починаєш рахувати сімейний бюджет, і задумуватись, у чому б собі відмовити, аби здати ці гроші, які б здавалося просто необхідні.

Однак, моя вам порада, не кваптеся здавати кошти у школу, на такі потреби, як ремонт, закупівля книжок та інші потреби, а уважно прочитайте мою статтю, зважте усі за та проти, а далі думайте, все у ваших руках.

Освітня діяльність в Україні організовується та підвідомча Закону України «про освіту», який також буде корисно вам прочитати.

І ось, у ст... 61 цього закону чітко чорним по білому прописано, що фінансування  державних  навчальних  закладів та установ, організацій,  підприємств  системи  освіти здійснюється за рахунок коштів    відповідних    бюджетів,    коштів   галузей   народного господарства,   державних   підприємств  і  організацій,  а  також додаткових джерел фінансування.

Тож, чітко бачимо, що усі вище перераховані затрати, які вам пропонують вам оплатити, повинні та фінансуються державним бюджетом нашої країни.

Однак,  нижче в цій же статті, ви прочитаєте, що додатковими джерелами фінансування шкільних та інших освітніх закладів є   добровільні грошові внески,  матеріальні цінності,  одержані від підприємств, установ, організацій, окремих громадян.

 Проте, слід вказати, що саме добровільні внески, а не примусові, як то зачасто відбувається у школах.

Тож, якщо ви та ваша дитина зіткнулися із тим, що у школі з вас просто вимагають ці так звані «добровільні » внески, то у такому разі вам слід звернутися до прокуратури вашого міста, із відповідною заявою, де вказати усі обставини вимагання, а у якості доказів надати той же щоденник.

Поліна Марченко, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.