Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Правовой Ликбез, Социальное право » Збираємо документи для виходу на пенсію за вікомstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

 IMA62454Як то кажуть: «Без труда не вытащить рыбку из пруда» . І правильно говорять. Хочеш щось отримати — спершу прикладу зусиль для результату. Така ж ситуація склалася із отриманням пенсії – хочеш отримувати пенсію – спершу трохи побігай.

 Тож, якщо ви досягли пенсійного віку, який згідно із ст... 12 Законом України « Про пенсійне забезпечення» сягає для чоловіків 60 років із яки стаж роботи не менше 25 років, для жінок 55 років при стажі роботи не менше 20 років.

 Якщо стандарти витримані, і ви бажаєте піти у законний відпочинок, то перш ніж вам будуть нараховувати пенсію, потрібно забрати певні документи.

Як вказано в п. 7 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій, для нарахування пенсії необхідно до Пенсійного фонду вашого міста подати наступні документи:

-         заява, про призначення пенсії за віком;

-         довідка із податкової   адміністрації   про   присвоєння вам ідентифікаційного номера;

—       копію трудової книжки, в якій міститимуться усі записи про ваш трудовий стаж, згідно із яким вам будуть нараховувати пенсію;

-         довідка про заробітну плату за період до 01.07.2000р. а починаючи з 01.07.2000р. такі відомості надаються відділом персоніфікованого обліку за формою згідно із додатками 2, 3 до Порядку № 22-1;

-         копія паспорту, а також його оригінал, який необхідно буде пред’явити, або засвідчити копія паспорта;

-         фотокартка із вашим зображенням,для вклеювання її у ваше пенсійне посвідчення.

Це є стандартний набір документів, який у вас попрохають в Пенсійному фонді,при оформленні виходу на пенсію за віком.

Поліна Марченко, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.