Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Политика и Право, Последнее на ВПраве » Олена Бондаренко отримувала від Януковича 50 тис. долларів на місяцьstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

304347Під час свого виступу в Верховній Раді народний депутат України від Партії регіонів Олена Бондаренко поскаржилась на те, що вона не в змозі ознайомитись з наданими тимчасовою комісією документами, в яких йдеться про розслідування діяльності правоохоронців під час протестів на Майдані.

Особливо її обурило те, що вона мусила самостійно «випрошувати» для себе запрошення для участі в засіданні Верховної Ради. «Окрім цього, мені навіть не видали ні порядку денного, ні вхідних та вихідних листів чи якихось інших документів. Я гадала, що подібне може трапитись лише в казці про Гаррі Поттера. Я вимагаю, щоб мені показали хоч якийсь аркуш паперу, для того, щоб ми мали змогу прийняти рішення» — висловилась депутат.

Також в своєму виступі Бондаренко поцікавилася у Геннадія Москаля, який є керівником комісії , чи йому не соромно за його заяви стосовно наявності в комісії всіх документів, в яких міститься інформація про діяльність таких політиків як Віталій Захарченко, Андрій Клюєв та Віктор Янукович. На ці заяви Москаль відповів, що з даними документами Олена Бондаренко зможе ознайомитись на лаві підсудних в Москві, адже її підозрюють в отриманні по 50 000 доларів в місяць від вищезазначених депутатів.

Цікавим фактом є те, що депутати від ВО «Свобода» скандували: «Вбивця!» під час виступу регіоналки. Варто нагадати, що в Москаля та Бондаренко вже виникав конфлікт кілька днів тому. Москаль заявив Олені Бондаренко, що «Партія регіонів вже всіх затр*хала».

Ольга Самойленко, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.