Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » За рубежом, Политика и Право, Последнее на ВПраве » Швейцарія ділиться досвідом з Україною щодо децентралізації владиstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

finobzor.com_.ua__0Швейцарія схвально ставиться до дій українського уряду з приводу децентралізації влади та готова поділитися власним досвідом та підтримкою з цього приводу.

Кореспондент Укрінформу оприлюднив інформацію про заяву Адріана Метре, який є заступником голови департаменту «Співпраця зі Східною Європою» бюро співробітництва Швейцарії. Цю заяву Адріан Метре зробив у Києві, в четвер. Конференція була спрямована на покращення децентралізації державної української влади.

 На конференції, що була організована Мінрегіонрозвиткомразоміз посольством Швейцарії в Україні, заступник голови департаменту, сказав про те, що Швейцарія схвально ставиться до процесів, які наразі відбуваються в Україні щодо децентралізації влади, а також готова поділитись власним досвідом з приводу цього питання. Він зазначив, що спільно з державами – партнерами, Швейцарія готова допомогти Україні у розробці відповідних документів та розвитку проектів.

Схвально поставився представник МЗС Швейцарії  і до готовності української влади щодо обговорення розвитку системи самоврядування на місцях. Він зазначив те,що місцева система самоврядування «надає повноваження місцевим громадянам та діє відповідно до потреб українського народу».

Представник МЗС Швейцарії відзначив те, що «проекти, які роблять внесок у процес реформи місцевого самоврядування, на даний час, уже отримують підтримку та фінансування від Швейцарії».

Сюди ввійшли проект « Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO і програма Ради Європи, яка спрямована на посилення можливостей місцевої влади.

« Уряд української держави впроваджує докорінні реформи місцевого самоврядування. Яке ґрунтується на передачі повноважень з центру безпосередньо в керівництво територіальних громад», — зазначає агентство.

Саме це реформування дасть змогу, органам на місцях, самостійно вирішувати питання та мати більші фінансові ресурси.

Концепція реформування місцевого самоврядування та організація територіальної влади в Україні уже затверджена Кабінетом міністрів України.

Положення, що стосується змін Конституції України щодо децентралізації державної влади, наразі обговорюються.

 Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

1 Комментарий

  1. Децентралізація влади може запрацювати вже з 2015 року. Слово за парламентом

    galinfo.com.ua/news/178156.html

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.