Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » За рубежом, Политика и Право, Последнее на ВПраве » Візит Путіна на 23 квітня до Франції скасованоstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

972214_3Париж скасував візит президента Росії до Франції. Цей візит мав відбутись 23 квітня та був спрямований на вшанування пам'яті загиблих солдатів російського експедиційного корпусу часів Першої Світової Війни.

 Кореспондент Укрінформу повідомляє про те, що у Єлисейському палаці ще офіційної заяви стосовно цієї інформації не оприлюднили, але це чітко видно, судячи з сайту, де є графік роботи президента Франції на тиждень.

«Денний порядок роботи глави Французької Республіки у першій половині дня 23 квітня передбачає зустріч з прем’єр-міністром Франції Мануелем Вальсом, участь в засіданні Ради міністрів, зустріч з міністром оборони Жан-Івом Ле Дріаном. Другу половинадняпрезидентмає присвятитившануванню100-річчя до дня смерті соціаліста Жана Жореса у містіКармо», — зазначається у офіційному документі.

Попередньо запланована програма поїздки президента Франції в Кармо передбачає зустріч з місцевими жителями. 24 квітня, у четвер, Франсуа Олланд має зустрітись з прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском. Також планувався ряд інших ділових зустрічей і офіційних заходів.

На минулому тижні ще не було підтвердження МЗС Франції про візит Володимира Путіна. Ставився наголос на субординацію та рекомендувалось звернутись з даного питання до Єлисейського палацу. Раніше було заплановано 23 квітня провести офіційну церемонію з участю президентів Франції та Росії біля селища Курсі, яке розташовується у  10 км від Реймса. У цій місцевості 100 років тому загинуло близько 700 солдатів Російської імперії.

Французькі журналісти повідомляли про напружене становище щодо візиту президента РФ до Франції через кризову ситуацію, яка склалась на даний момент, у взаємостосунках між країнами Заходу та РФ. Ця напруженість виникла після приєднання українського Криму до складу Росії та подій, які відбуваються на сході України.

За відсутності активності зі сторони Єлисейського палацу, французькі журналісти, зазначили  інформацію про те, що в заяві президента Франції йшлося про можливу зустріч з Путіним. Президента РФ було запрошено тільки на святкування 70-річчя з дня висадки в Нормандії союзницьких військ, що відбулося у червня 1944 року.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.