Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве » Очікується звільнення суддів пенсійного вікуstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

ВРЮ_31Леонід Ємець, який є одним із авторів закону «Про відновлення довіри до судової влади в Україні», повідомив про те, що на суддів, які досягли вже пенсійного віку — чекає звільнення

Цю заяву Ємець оприлюднив на нараді новообраних голів та заступників місцевих та апеляційних господарських судів України.

«У зв’язку з ухваленням закону про відновлення довіри, з’явилась низка питань стосовно призначення та звільнення суддів», — народний депутат .

Ємець наголосив на тому, що відбудеться звільнення тих суддів, які вже досягли пенсійного віку. Він також повідомив інформацію  стосовно суддів з якими виникають спірні питання і зазначив, що необхідно буде дочекатись рішень ВРЮ.

Народний депутат очолює комітет з з питань господарського, цивільного та адміністративного судочинства.

У ВРУ готують судову реформу, — повідомив «Ракурс». В матеріалі «Ракурсу» «ВР відмовилася від панування над судовою системою і готує наступні новели», ви можете прочитати більше про судову реформу та підготовку змін до Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні».

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.