Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве » Порушення міліціонерів тепер «розслідуватимуть» громадяниstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

b229b080c00d0ba0707e4074e051d6e6Цивільні громадяни можуть стати учасниками службового розслідування за своїм зверненням щодо працівників міліції. Щоб запобігти утискам органами внутрішніх справ пропонується створити нормативні запобіжники.

Володимир Батчаєв, який є регіональним координатором омбудсмена у зв’язках із громадськістю в Черкаській області. Виступив з такими пропозиціями на на черговому засіданні Експертної ради з питань дотримання прав людини та реформування органів внутрішніх справ при МВС України. Цю інформацію оприлюднив «ЗіБ» з посиланням на прес-службу Уповноваженого ВР з прав людини.

«Інструкції про порядок проведення службових розслідувань в органах внутрішніх справ України» — це саме той проект, який був представлений на засіданні. Була пропозиція доповнити Інструкцію окремим пунктом «Права суб’єкта звернення», де мало бути чітке регламентування прав особи під час проведення службового розслідування за її скаргою на дії співробітника міліції.

Рішення підтримки запропонованого комплексу змін ухвалено експертною радою при МВС. Керівництву МВС України переданий для розгляду відповідний пакет документів. Арсен Аваков дав доручення вивчити питання доцільності запровадження цих пропозицій та, у разі відсутності обґрунтованих заперечень, підготувати проект наказу про внесення запропонованих змін та доповнень до «Інструкції про порядок проведення службових розслідувань в органах внутрішніх справ України» відповідним службами.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.