Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Экономика и Право » Євроінтеграція чи митний союз?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

evrointegracija-ili-tamozhennyj-souzЗ телевізорів, радіо, газет на нас ллється одна й та сама пісня – якщо не вступимо в митний союз з Росією, то нас чекає економічний занепад і спад промислового виробництва.

Червоні комісари навіть якийсь там референдум затіяли. Правда, розуміючи, що асоціація не є вступом, то референдум перейшов плавно в Інтернет – опитування. У червоних завжди так, як не вибух – то пшик.

За освітою і фахом я є економіст, а тому без зайвої метушні хотілось би детально розібратись в ситуації.

Але, насамперед, про світовий економічний рейтинг компанії GLOBAL WEALTH REPORT, щодо доходу на душу населення за 2012 рік. Так ось. На першому місці стоїть європейська Швейцарія (138 062 євро річного прибутку на людину – це ж тільки уявіть собі?!). На другому і третьому місці Японія  ті США (по 90 417  євро). Ну а далі майже теж одна Європа: Бельгія, Нідерланди, Тайвань, Канада, Сінгапур, Англія, Ізраїль, в другій десятці Данія, Італія, Франція, Швеція, Австрія, Німеччина, Австралія, Ірландія, Португалія, Фінляндія, Словенія, Естонія, Чехія, Хорватія, Румунія, Угорщина,  Польща, Литва, Болгарія, Словаччина, Турція. І тільки на 45-му місці йде Росія (це з її багатствами). Правда, ця держава входить в п’ятірку по кількості доларових мільярдерів.

Нас при цьому лякають, що Україна недоотримає 8 мільярдів від міждержавної торгівлі з Росією. Правда чомусь не говорять, що Москва при цьому недоотримає 13 мільярдів. Тобто, у нас від’ємне сальдо в торгівлі з Федерацією в 5 мільярдів. От за ці 5 мільярдів (і не тільки) йде війна. Дякуючи Юлії Тимошенко, ми купуємо самий дорогий газ у світі. Хоча купуємо його в Росії більше, аніж всі країни Європи разом взяті. А якщо сюди додати невигідні Харківські угоди, підписані Януковичем і пролонгацію перебування військового флоту в Криму, то є від чого московським „гігантам” скреготати зубами.

Дійшло до того, що вже почали відкривати чисто московські школи в Одесі і Києві. Йде тотальне московчення українських дітей. Скуповуються теле і радіо канали. Хіба це не зрада національних інтересів?

Нас північний „брат” лякає Європою, а сам тихцем впроваджує європейські норми. Мається на увазі: реформа міліції, впровадження медичного страхування (це коли хворий зі своєю страховкою йде до кращого лікаря, а не куди направлять), це і монетизація пільг пенсіонерам та малозабезпеченим (ті вибирають пільги або гроші). Але до всього того у росіян в рази дорожчі комунальні послуги: газ, вода, електрика. У них набагато суворіший режим оподаткування бізнесу. В Росії не існує спрощеної системи оподаткування в розумінні українських підприємців, податок сплачується з обігу грошей (який суворо контролюється). Отже, чим нас лякають, те самі давно і впроваджують. В разі ж вступу України в митний союз, Москва буде вимагати таких самих дій від України до свого населення.

Росія в основному експортує вуглеводну сировину: нафту і нафтопродукти, газ, вугілля, металургійну і хімічну продукцію, машини і обладнання, зброю. Основні галузі експорту України це також чорна та кольорова металургія, коксохімія, труби, зброя. В разі вступу України в митний союз Росія не допустить конкуренції з боку України і буде нас всяко блокувати. І буде неминуча війна економік, бо цивілізовано конкурувати Москва не вміє і не хоче. А це неминуче призведе до закриття українських шахт та заводів. Хіба нам це потрібно?

Хочу звернути вашу увагу, що ми з усіх сторін оточені московським військом. Одна армія в Придністов`ї, а інша в Криму. До того ж, Росія не є демократичною країною, а є – диктаторською імперією. Якщо вона могла бомбити своїх мешканців вакуумними бомбами в Чечні, травити газом в Москві (Норд-Ост) і взагалі заради своїх інтересів, посилати на  смерть хоч юнаків, хоч дітей. Представте, що вона може зробити з населенням чужої держави.

Ми, українці, вже довгий час жили і в деякій мірі живемо під московським ярмом – може досить? Може потрібно змінити напрямок руху?

 

Валерій Панченко, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

2 Комментариев

  1. Все верно! Тем, кто обеспечил вхождение России в 5-ку по числу миллиардеров, выгодно чтоб Украина была в ТС. Но это ничего не имеет общего с интересами Украины.

  2. StasSV:

    Пашкін!Ти сам тупоголовий москальський уйобок...зі своїми угро-фінськими братами кацапами... ти зазомбоване бидло не уявляєш себе без Раші ,язика москальського...тебе лякає «задний двор» Європи,то пиздуй в Рашу-там відчуєш братську дружбу з муслімами в повній мірі...

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.