Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Образование-Культура-Искусство, Последнее на ВПраве, Право и Общество » Ботокс у шість років або На що готові батьки задля перемоги донечки на конкурсі красиstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

Кожна любляча матір вважає свою дитину найрозумнішою, найвихованішою і найкрасивішою. І це дійсно так – кожне дитя прекрасне і неповторне якраз завдяки тому, що ще зовсім не зіпсоване «дорослими» проблемами. Та зараз чомусь батьки хочуть, щоб їхні чада дорослішали швидше.

xSRcSCrgDy0

Гроші і слава замість ляльок та друзів.

Дитячі конкурси краси стрімко набирають популярність серед матусь. Заради можливості з’явитися дитині на подіумі батьки готові взути семирічну дівчинку в туфлі на підборах і зробити зовсім не дитячий макіяж. До цього списку також варто віднести накладі вії, нігті, лінзи, фарбування волосся, бікіні-показ і навіть епіляція! У Франції було декілька випадків, коли дівчаткам молодшого шкільного віку (6-9 років) робили ін’єкції ботоксу. Чи варті пластмасова корона, атласна стрічка і декілька іграшок таких жертв?

Цілком імовірно, що справа зовсім не у плюшевих ведмедях. Як стверджують психологи, часто матері намагаються втілити в дитині свої мрії. Таким чином, дівчинка з 3-ох років стає не по-дитячому зайнятою: балет, малювання, музична школа, гімнастика. Зовсім не маючи часу на ще такі потрібні дитячі розваги, дитина в майбутньому ненавидітиме батьків за відібрані найкращі роки свого життя. Чимало моделей, актрис, спортсменок заявляють, що без роздумів проміняли б свою кар’єру на безтурботне дитинство. Ось що з цього приводу каже актриса і модель Тейлор Момсен: «У два роки мене віддали у модельну школу. А хто з 2-річних дітей хоче працювати? От і мені не хотілося, але у мене не було вибору, так як усе вирішували батьки. Я практично не ходила до школи, тому що постійно відвідувала кастинги. У мене взагалі не було друзів, та й зараз їх немає. Я поняття не маю, що таке справжнє життя – батьки вкрали моє дитинство.»

y1xVTc0MDZEНа жаль, у проведенні дитячих конкурсів краси зруйноване дитинство не є єдиним мінусом для психіки юних дівчаток. Адже фотосесії з яскравим макіяжем і у відвертому одязі змушують дівчат думати, що головне у їхньому житті – зовнішність, і аж ніяк не моральні якості. Отримавши перемогу, дитяче самолюбство може перейти здорові межі, а програвши, дитина вважатиме, що вона зробила щось не так і розчарувала батьків. Як відзначає доктор психологічних наук, професор КНУ ім. Т. Шевченка Наталя Максимова: «У дитячих конкурсах краси дуже багато мінусів і дуже багато небезпечного. І якщо вже такі заходи проводяться, то вони повинні обов’язково контролюватися професійними психологами та педагогами. Дитину можна правильно підготувати й до першого місця, й до останнього, але зробити це під силу лише професіоналу».

Розпуста і фотосесії в дитячому світі.

Так сталося, що інколи перемогу навіть у дитячому конкурсі здобуває не найкрасивіша, а та, чия сім’я заможніша. Ба більше, таке оцінювання учасників є вже давно звичним – особливо якщо врахувати, що дуже рідко схожі заходи перевіряються (чи фінансуються, що було б добре) владою. Тому інколи переможені дітки можуть відчувати вину перед батьками, що не зробили все можливе для того, щоб перемогти і виправдати їхні надії, а переможці ще з ранніх літ звикають до того, що все можна купити.

Всі ці факти, що руйнують світогляд дитини, а також численні скандали змусили владу Франції оголосити війну дитячим конкурсам краси. У вересні сенат Франції підтримав законопроект, який заборонив проведення конкурсів краси серед дітей, молодших 16 років. Авторка законопроекту Шанталь Жуанно заявила: «Давайте не будемо навіювати дівчаткам з юного віку, що головною є зовнішність, а не моральні якості й інтелект». А також у пояснювальній записці до законопроекту зазначалося, що такі заходи викликають інтерес до дітей як до сексуальних об’єктів, що неприпустимо і може викликати поширення педофілії. Всі ці фактори порушують права дитини.

5FE-HMTeqTkТакож недавно світ ошелешила фотосесія у журналі «Vogue», де 10-річна модель Тілан Блондо зображена у відвертих сукнях, на високих підборах і з яскравим макіяжем. Тоді навіть запрошений зірковий дизайнер Том Форд був звинувачений у розбещенні неповнолітніх. Справою зайнявся Союз матерів Великобританії, яких підтримали психологи.

У вже неодноразово згаданій Франції редактора модного глянцевого журналу Карін Ройтфельд звільнили за надто провокативну фотосесію трьох 7-річних дівчаток. Моделі були зображені в образі фатальних жінок із усіма потрібними для цього атрибутами: підбори, макіяж, відвертий одяг. Такі тенденції у світі моди можуть популяризувати педофілію, що неприпустимо. На свій захист Карін сказала, що ця фотосесія не несе в собі нічого розпусного, хотілося просто зобразити бажання дітей копіювати і наслідувати своїх матерів.

Тим часом юні україночки вже здобувають титули на конкурсах краси. Ксенія Аксьонова з Запоріжжя у 2010 році завоювала титул «Міні-міс Всесвіт», а у 2012 таку ж нагороду отримала 7-річна тернополянка Яна Сорока. Свою привабливість українські дівчата доводять з малечку! Але чи потрібно це дітям? Адже, як зазначають психологи, такі конкурси зачасту шкодять психіці дитини, її стосункам серед однолітків. Хочеться вірити, що в українських юних красунь немає жодних проблем і вони не страждають зірковою хворобою або сидять на дієтах. А як ставляться решта матусь до подібних заходів і чи відпустили б туди своє чадо? Саме це запитання я задала матерям і бабусям, що гуляли з малечею на дитячому майданчику.

Ярина, 28

Я нейтрально ставлюся до дитячих конкурсів краси, адже якщо дитина дійсно гарна і талановита, чому б їй не показати себе? Це привчає її до відповідальності й охайності. Звісно ж, я маю на увазі не ті конкурси, де дітей одягають у бікіні і фарбують волосся. Якщо програма заходу передбачає оцінювання не лише зовнішньої, а й внутрішньої краси, то я б віддала свою доньку на конкурс краси.

Лариса Вікторівна, 60

Дитячі конкурси краси мають право на існування, але дійсно варто було б зробити їх саме дитячими і щоб маленьким дівчаткам це давало якусь користь, крім звань і титулів. І також треба передбачити, що учасники є ще маленькими і не знають, що головне — участь, а не перемога. Своїй онуці Софійці я б не дозволила приймати участь у таких заходах – для рідних вона красуня і без титулів.

Мар’яна, 24

Не думаю, що правильно буде повністю заборонити конкурси краси для дітей. Краще вже визначити межі у підготовці дітей і не дозволити батькам, стилістам фарбувати своїх дітей, одягати в відверті сукні тощо. А правильні заходи позитивно впливають на юних красунь, це може навчити їх показувати себе з правильного боку. Думаю, якщо умови конкурсу були прийнятними, я б віддала свою дитину на такий конкурс.

Наталя, 36

Я категорично проти конкурсів краси для найменших, так само як інших, подібних. Наприклад, той же дитячий «Голос країни», що зараз популярний. Будучи дуже консервативною у вихованні, я б не дозволила дитині стати учасницею такого заходу. Вони шкодять дитині, навіть якщо програма у межах «дитячої» норми. Кожна маленька дівчинка хоче перемогти, але виходить це лише в одної, решта ж залишаються розчарованими поразкою і незадоволеними собою. Є безліч можливостей для розвитку дитини, що не передбачають змагань – краще я віддам свою дитину в гурток або на танці.

Горбань Марія, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

Средство для депиляции волос на лобке Эпилаж отличный способ удаления нежелательных волос. .

Самые комментируемые записи

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.