Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право и Общество » 3G як національний проектstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

3G-licences Міноборони вже визначило обсяг фінансування, необхідний для проведення конверсії на рівні 2 млрд. грн. До того ж повинні були бути прораховані варіанти замовлення сучасного обладнання для радіолокаційних станцій, що працюють на інших частотах, на вітчизняних підприємствах оборонного комплексу. Крім того армія може, а в ситуації, що склалася, навіть повинна, виробити такий графік звільнення частот, щоб конверсія не позначилася на обороноздатності країни.
Природно в цьому випадку російський варіант одноразової розподілу трьох пакетів ліцензій на 3G частоти між провідними операторами за стартовою ціною взагалі не підлягає розгляду так як:

-        Міноборони виявляється в цейтноті і змушене буде шукати можливості провести конверсію;

-       дефіцитний бюджет позбавляється можливості провести повноцінний тендер і подивитися, скільки реально готові заплатити російські та українські власники мобільних операторів за право першими почати розвиток мереж третього покоління в Україні;

-       російський досвід свідчить про те, що отримані одночасно ліцензії діють на учасників ринку як заспокійливе. Вони починають довго і нудно рахувати гроші.

При проведенні поетапних тендерів на надання частотного ресурсу в обсязі 30 МГц держава зі свого боку може розраховувати на ряд бонусів.  Конкурсний підхід до визначення ціни дозволить отримати на потреби Міноборони і бюджету в цілому не 1,2 млрд. грн

Світова практика проведення такої модернізації підтверджує, що збільшення на 10% інвестицій в широкосмуговий зв'язок підвищує середньорічні темпи зростання ВВП на 0,7%. За оцінками експертів, тисяча користувачів широкосмугового інтернету створюють 88 нових робочих місць, а збільшення проникнення широкосмугового інтернету на 10% — сприяє зростанню ВВП на 1%. Підвищення ж швидкості широкосмугового інтернету вдвічі збільшує ВВП на 0,3%.

Опинившись вимушено замкнутими в діапазоні частот другого покоління, оператори змушені боротися один з одним за відсотки і частки відсотків.  Зараз проникнення широкосмугового доступу в інтернет в Україні становить близько 35% і розвивається в основному за рахунок провідного з'єднання. Між тим в Європі загальний показник проникнення мереж третього покоління перевищує 80%.

Першопочатківець, який повноцінно розгорне мережу 3G, отримає незаперечну перевагу перед конкурентами, а такі перспективи варті того, щоб за них поборотися мобільним операторам.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.