Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Образование-Культура-Искусство, Последнее на ВПраве, Право и Общество » Найціннішеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

den-ljudey-pohylogo-viku1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов`язок бути турботливим і милосердним до найповажнішої частини суспільства, а й привід до роздумів щодо подальшої долі людства, взаємозв`язку поколінь. Саме тому Запорізький обласний центр молоді спільно з Обласним центром патріотичного виховання молоді при підтримці депутата Запорізької міської ради від Партії регіонів Молчанова Михайла Миколайовича організував в Запорізькому геріатричному пансіонаті (вул. Кузнецова, 28-а) святкову програму.

Разом з творчою молоддю Запорізького краю старше покоління привітали солісти вокальної студії «Кантилена» Центру культурно-масової роботи Запорізького національного університету, вокальної студії «Юність», а також всеукраїнських фестивалів.

Таким чином, молодь не лише нагадала всім про людський обов`язок  та призвела до роздумів, а й довела, що все ще існують небайдужі до тих, хто не тільки страждають від того, що не мають свіжого хліба, а й до людей, котрі дуже рідко чують вкрай необхідні приємні слова.

– День людини похилого віку – день, коли ми віддаємо літнім свою любов, шану та вдячність. Саме на це була розрахована святкова програма. До того ж молодь Запорізького краю мала змогу поговорити про найцінніше: доброту, милосердя, людяність. На мій погляд, проведення подібних заходів – важлива річ, – коментує Віктор Мокшанов, директор КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР.

Наталия Линкар, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Самые комментируемые записи

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.