Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Новости законодательства, Последнее на ВПраве, Право и Закон »  У нотаріусів тепер нові повноваженняstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

close-up of male hands of the notary stamp on the power of attorneyНотаріусам надано нові повноваження, які стосуються видачі витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в порядку інформування зацікавлених осіб. Мета цих повноважень — доступність та покращення умов надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Особа, яка бажає отримати витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, тепер може звернутися з даним питанням не тільки до органів державної реєстрації прав, а й до нотаріусів. З цією інформацією можна детально ознайомитись на Урядовому порталі.

Даний закон прийнятий Верховною Радою України  16 квітня 2014 року. Сама назва закону звучить як Закон України « Про внесення змін до деяких законів України щодо надання інформації про державну реєстрацію прав та їх обтяжень з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» Витяги можна тепер отримати і у нотаріуса.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.