Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Земельное право, Последнее на ВПраве, Право и Закон »  Експерти заявляють про необхідність спрощення процедури оформлення прав на земельні ділянкиstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

oformlenie_zemelnogo_uchastka_abd1139287Валерій Гайдук, який є експертом у питаннях економічної політики, на прес – конференції повідомив про те, що для громадян України процедура оформлення права власності на земельну ділянку та користування нею, має бути спрощена.

Він зазначив те, щонайважливішим питанням будь-якої держави є питання власності, оскільки найбільшим капіталом в Україні є земля. Але в Україні система погано налагоджена через подвійну структуру: розділення земельних ділянок та нерухомого майна. Відрізняються і процедури та правила їх оформлення. Валерій Гайдук зазначив, що народ має право на землю, а 100%-вого права на володіння та розпорядження землею немає .

Експерт говорить, що Крим вдалося б врятувати, якби це питання почали вирішувати раніше.

З приводу цього, експерт наголосив, якби питання власності кримчан на землю було врегульоване, то референдум не мав би місця, так як кримчани, хоч і мають власну землю, але розпоряджатись нею не можуть. Якби могли розпоряджатись, то власну територію не віддали б.

Експерт з питань земельного кадастру Володимир Гончар, заявив, що було підраховано кількість інстанцій, які потрібно пройти, щоб оформити право власності на землю, їх 35. З них в середньому, у 7 без хабара не обійтись, оскільки, зменшити кількість цих інстанцій значить зменшити час на процедуру та знизити рівень корупції.

Він наголосив на тому, що одна людина, не давши ніде грошей, не може обійти просто близько 30 інстанцій.

 Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.