Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » 1200 диверсантів викрито на Луганщиніstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

87794На міжнародній конференції з приводу повернення вкрадених активів корумпованої української еліти, з цією заявою звернувся перший заступник Генерального прокурора М. Голомша

На Луганщині викрило близько 1200 диверсантів. Провокатори вчиняли теракти та диверсії на території України, а кошти і зброю отримували через нелегальні канали.

У повідомлення прес – служби ГПУ йшла мова про те, що на міжнародній конференції про це заявив перший заступник Генерального прокурора України Микола Голомша. Конференція була присвячена питанню повернення украдених активів українською корумпованою елітою.

Заступник Генерального прокурора повідомив те, що в переліку кримінальних проваджень, які було відкрито за фактом закликів щодо порушення цілісності української території, втілення актів тероризму, повалення конституційного ладу, а також захоплення та блокування установ держави, вивчається те, що ці злочини ймовірно фінансувались за легалізовані кошти, які здобули шляхом злочинів.

Було повідомлено, що до сепаратистів та диверсантів, які діють на території України, буде вжита низка заходів впливу.

Він також зазначив можливу причетність банків, які засновані іноземними державами, до цих дій.

Голомша має надію на Антитерористичний центр, який має дати відповіді на питання з приводу нападу в Артемівську на військову частину. Нагадаємо, що ЗСУ відбили напад, хоча й нападники були добре навчені та обізнані у військовій справі.

Голомша зауважив те, що в Єдиному реєстрі досудових розслідувань було зареєстровано більше 240 кримінальних проваджень та викрито 150 осіб, які скоїли злочин. Їм оголошено підозру у проявах сепаратизму та посяганні на територіальну цілісність України.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.