Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Україну чекає нова електронна система адміністрування ПДВstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

 check-calculator-pen-370x280Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус під час прес-конференції заявив про те, що нова система електронного адміністрування ПДВ дозволить здійснювати бюджетне відшкодування ПДВ експортерам та імпортерам в автоматичному режимі на місяць раніше, ніж зараз.

Новація передбачена законодавчими змінами, внесеними до Податкового кодексу. Електронна система адміністрування ПДВ буде діяти з 1 січня 2015 року і стане системним рішенням для ліквідації «податкових ям» і махінацій.

І. Білоус підкреслив: «За допомогою електронного адміністрування буде забезпечено відповідність сум нарахованого та сплаченого ПДВ, оскільки суми ПДВ від доданої вартості гарантуються коштами. При цьому оборотні кошти платників ПДВ відволікаються мінімально ».

Керівник відомства упевнений, що введення нової системи, зробить неможливим формування фіктивного кредиту та отримання неправомірного відшкодування ПДВ з бюджету, а це, в свою чергу, сприятиме підвищенню рівня надходжень податку до бюджету, до того ж, буде скорочений обсяг тіньової економіки в країні і витрати держави на адміністрування податку.

Електронна система буде складатись з трьох основних елементів:

-         Єдиного електронного реєстру податкових накладних,

-         банку, в якому автоматично будуть відкриті рахунки всім платникам ПДВ,

-          бази даних митниці в частині інформації про імпорт та експорт товарів

З 1 січня 2015 року для всіх платників ПДВ в автоматичному режимі відкриють електронні рахунки в банку, який буде створений і підконтрольний Національному банку. Усі податкові накладні будуть реєструватись в Єдиному реєстрі податкових накладних в електронному вигляді, а для цього платник повинен мати достатню суму податкового кредиту, підтверджену зареєстрованими в ЄРПН податковими накладними та сплатою ПДВ при імпорті товарів.

Також буде скорочено кількість обтяжливих для бізнесу перевірок, зокрема, перевірок бізнесу «по всьому ланцюгу поставок до виробника чи імпортера». І. Білоус зазначив, що скоротиться і спроститься звітність з ПДВ. При цьому, основні правила обчислення ПДВ, до яких звикли платники, будуть збережені.

 Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.