Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » ВРУ вирішила проблему валютних кредитівstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженноеВерховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект згідно якого  українці зможуть виплачувати взяті ними валютні кредити за старим курсом — 8 гривень за долар.

Цю ініціативу підтвердив і міністр фінансів України Олександр Шлапак на своїй прес-конференції. Він пояснив це тим, що, банки переведуть в гривню всю суму кредиту за курсом 8 гривень за долар.

Міністр наголосив: « Різницю, яка виникає в курсі між 12 і 8 гривнями, ми «чіпляємо» на кінець договору, який буде укладено з клієнтом банку. Якщо громадянин буде акуратно платити без затримок свої платежі по курсу 8 гривень за долар, то цей «хвіст», який він мав би заплатити за курсом 12 гривень, буде анульований. Якщо людина не платить, то повертається курс 12 гривень за долар. І тоді з клієнтом починає розбиратися банк у відповідності з існуючими процедурами».

Національний банк України вже категорично заборонив фінансовим установам видавати українцям кредити в іноземній валюті. Відповідну постанову в Нацбанку підписали 28 серпня. У разі непокори до банків пообіцяли застосовувати жорсткі заходи, аж до відкликання ліцензії на здійснення валютних операцій.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.