Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Адвокат може працювати на території всієї Україниstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

images (1)Адвокати, які переїхали з Луганської та Донецької областей, не зобов'язані подавати заяву про внесення змін до ЄРАУ

Національна асоціація адвокатів України повідомила про те, що адвокати, які переміщуються з Луганської та Донецької областей в інший регіон України не зобов'язані подавати заяву про внесення змін до ЄРАУ і отримувати трансферний витяг у відповідній раді адвокатів регіону. Тому, що в цьому випадку дані про робочу адресу такого адвоката не змінюються.

Якщо ж є необхідність отримати витяг з ЄРАУ для адвокатів Луганської та Донецької областей, які були змушені тимчасово змінити місце здійснення своєї адвокатської діяльності то, згідно розпорядчих документів керівництва НААУ, надається можливість отримати його в раді адвокатів регіону, на територію дії якого перемістився адвокат, або безпосередньо в офісі секретаріату НААУ.

Дійсним посвідченням виписки з ЄРАУ вважатиметься підпис голови або уповноваженої особи з відбитком мокрої печатки ради адвокатів регіону або підпис керівника секретаріату НААУ з відповідною печаткою.

Для того, щоб зробити простішою процедуру отримання витягів з ЄРАУ в радах адвокатів регіонів адвокати, які тимчасово переміщуються на іншу територію, можуть повідомляти НААУ (Координаційний центр з питань допомоги адвокатам та їх сім'ям, що переміщуються з районів проведення АТО) про своє рішення тимчасово змінити місце здійснення адвокатської діяльності .

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.