Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Австрія сплатить борг України за газ?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

91683Міністр економіки Австрії Райнхольд Міттерленер наголосив на тому, що у Європи можуть виникнути проблеми через відсутність політичного рішення по Україні на рівні ЄС

РИА Новости з посиланням на Austria Presse Agentur оприлюднили інформацію про те, що кризова ситуація з поставками російського газу в Україну потребує негайного вирішення, можливим варіантом її розв'язання є оплата Євросоюзом українських боргів.

Транзит російського газу до Західної Європи може припинитись через відсутність постачання газу в Україну Газпромом.

Міністр наголосив на тому, що наявна готовність до кризової ситуації та запевнив, що зиму пережити можна, але можуть виникнути проблеми через відсутність політичного рішення з Україною на рівні ЄС.

Райнхольд Міттерленер припустив, що ЄС міг би сплатити борг за Україну, враховуючи нинішню слабкість країни та рішення політичного конфлікту в Україні на який піде три-чотири місяці.

Міттерленер повідомив, що Австрія отримує від Росії близько 60% газу від загального обсягу споживання, а запаси газу в Австрії складають нині 5,3 мільярда кубометрів, а це на 65% більше, ніж в аналогічний період минулого року.

16 червня Газпром перевів Україну на передоплату газу, тому, що переговори про нову ціну і оплати боргів не знайшли вирішення. Наразі європейські споживачі отримують російський газ у повному обсязі.

Відомо, що Київ  і Москва не дійшли згоди щодо газу, але є сподівання на мирну домовленість стосовно цього питання.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.