Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Банкам заборонено закривати рахунок клієнта?



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

1255112448_problemy-bankovНаціональний банк України постановою від 29 липня 2014 № 450 встановив, що банк не може закрити поточний рахунок клієнта, якщо по рахунку здійснювалися розрахунки за зовнішньо-економічним договором та зобов'язання за яким не виконані в повному обсязі.

Банк, що здійснює контроль за своєчасністю розрахунків за зовнішньо-економічними операціями клієнта, може  закрити рахунок тільки після зняття зовнішньо-економічних операцій з контролю.

Відповідними положеннями доповнено пункт 20.1 глави 20 Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, яка затверджена постановою Правління НБУ від 12 листопада 2003 року № 492.

Ця постанова набула чинності 30 липня.

Марина Листопадська, ВПраве



style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2016 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.