Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » «Блокада Донецька і Луганська змусить сепаратистів скласти зброю» — вважають в РНБОstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

1398249058-8853Михайло Коваль, який є заступником секретаря РНБО запевнив, що проведена блокада Луганська та Донецька має змусити сепаратистів скласти зброю.

Про це він заявив в ефірі телеканалу Інтер в неділю6 липня, заявивши, що існує чіткий стратегічний план, який затверджений. У ньому червоною ниткою проходить два обласних центри — Луганськ і Донецьк. Відповідно в цих населених пунктах буде проведена повна блокада, відповідні заходи, які призведуть до того, що сепаратисти, бандити змушені будуть скласти зброю

Сьогодні представник міської ради Донецька повідомив, що «ополченці» самопроголошеної Донецької народної республіки зайняли місто. Деякі з них розмістилися в гуртожитках Донецького національного університету, захоплено також управління Пенітенціарної служби.

Сили АТО встановили повний контроль над Слов'янськом і Краматорськом. У даних населених пунктах почали надавати гуманітарну допомогу місцевим жителям.

Сепаратисти передислокувалися в інші міста, зокрема, велика колона військової техніки увійшла до Донецька.

Президент України заявив, що операція по звільненню Донецької та Луганської областей від «ополченців» буде і надалі продовжуватись.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.