Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Через Донецьк, Луганськ і Горлівку можна залишити зону АТОstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

1439769Українські військові рекомендують кріпити на транспорт білі полотнища тим особам, які хочуть залишити небезпечну зону

Із зони військових дій — місцеві жителі можуть вибратися трьома маршрутами — з Донецька, Горлівки та Луганська. У штабі АТО наголошують, що уздовж цих гуманітарних коридорів вогонь буде припинено щодня — з 10-ї до 16-ї години. Шлях з Донецька — лежить по Ленінському проспекту до об'їзної дороги, далі через Мар'їнку в Курахово. Луганськ можна покинути по вулиці Радянській — до шосе на Щастя через Металіст. З Горлівки коридор відкритий від проспекту Леніна до вулиці Плеханова. З міста можна виїхати в Дружківку через Дзержинськ. Всім хто залишає небезпечні міста, українські військові рекомендують кріпити на транспорт білі полотнища.

Виїхати з Донецька через Мар'їнку та Красногорівку, дуже складно, бо вони зайняті українськими військовими, а дороги постійно обстрілюють терористи. Городяни цілодобово сидять у підвалах. Горять будинки, через бойові дії пожежники не виїжджають на виклики.

Багато жителів Петровського району Донецька кажуть, що із задоволенням би покинули неспокійний район, але не мають куди їхати. Тим часом, не припиняються обстріли передмість шахтарської столиці, Мар'їнки і Красногорівки.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.