Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Газова система буде реформованаstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

f4f7c24eba89ac2b5f7d18100651d2e9Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законів України про реформування системи управління єдиної ГТС України»

ГТС і ПСГ залишаються в держвласності, однак відтепер їх можна передавати в управління спеціально створеним компаніям.

Уряд планує створити дві компанії на передачу в оренду чи концесію магістральних газопроводів і ПСГ підприємству / підприємствам на платній основі без права відчуження для здійснення функцій оператора ГТС і / або ПСГ.

Зазначена передача майна в оренду може здійснюватися виключно з метою та на виконання зобов'язань, взятих Україною відповідно до закону «Про ратифікацію протоколу про приєднання України до договору про заснування Енергетичного співтовариства» на підставі договору і на умовах, затверджених Кабміном, з урахуванням принципів дотримання економічної безпеки держави.

Функції оператора єдиної ГТС України можуть бути закріплені за підприємством, засновником і власником якого може виступити виключно держава, державне підприємство (володіння не менше 51% корпоративних прав) або юридична особа (юридичні особи), яке належить і контролюється резидентами країн Європейського Союзу, США чи Європейського Енергетичного співтовариства, а також є оператором системи транспортування газу або членом Європейської мережі операторів системи транспортування газу, сертифікованим відповідно до вимог статті 10 директиви 2009/73 / ЄС Європейського парламенту та Ради стосовно спільних правил для внутрішнього ринку природного газу.

Такі ж умови мають бути застосовані відносного оператора ПСГ.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.