Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Чи буде створено вільну економічну зону в Криму ?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

imagesВерховна Рада прийняла Закон «Про податковий і митний контроль у вільній економічній зоні Криму і про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» (законопроект № 4032а).

Мета закону — надання строком на 10 років соціально — економічних стимулів для зростання інвестиційної активності, розвитку туристичної інфраструктури і збільшення трудової зайнятості громадян у межах вільної економічної зони Криму (СЕЗ), підняття ролі територіальних громад Криму і міста Севастополя при вирішенні повсякденних питань їхнього життя. А також попередження скорочення трудової зайнятості громадян України і падіння їх прибутків в результаті введення в АР Крим та місті Севастополі репресивних економічних систем інших країн протягом терміну їх тимчасової окупації.

СЕЗ Криму вводиться на 10 повних календарних років, починаючи з дати набрання чинності Законом. Термін дії СЕЗ Криму може бути продовжений або скорочений окремим Законом. Органом господарського розвитку і управління СЕЗ Криму є Керуюча компанія, яка є юридичною особою і знаходиться в державній власності.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.